Chcete nabídnout své produkty na konferenci?

Využijte zajímavou možnost nabídnout své služby nebo produkty na konferenci Neurověda ve vzdělávání a workshopech Inovace ve školní praxi. Komplexní nabídku spolupráce naleznete zde.

Možnosti:

1) Váš stánek přímo na konferenci

Vhodné komodity: knihy zaměřené na vzdělávání, výchovu, psychologii, vzdělávání, učebnice, pracovní sešity, školní pomůcky, hry všeho typu – deskové, stolní, pro podporu manuální zručnosti, CD, DVD.

Vhodné služby: vzdělávací programy, jazyková výuka, vzdělávání dětí a mládeže se zvláštními potřebami, vzdělávání speciálně nadaných dětí, volnočasové programy

 

Foto z minulého veletrhu            

2) vložení materiálů do taštiček pro účastníky

Vhodné materiály: katalogy, slevové kupony, letáky, pozvánky na akce zaměření na vzdělávání, vzorky učebních pomůcek, zdravá výživa, zdravá kosmetika, psací pomůcky, potřeby pro výtvarnou výchovu

3) rozeslání vašich materiálů v rámci e-mailingové kampaně

Dejte o sobě vědět - cíleně a konkrétně. Rozešleme Vaši kampaň našim klientům dle Vámi zvolené cílové skupiny. Naše databáze obsahuje tisíce kontaktů, a tak se o Vás dozví zcela nová skupina potenciálních klientů.

4) vložení linku na web nebo facebook konference

Získejte nové fanoušky a odběratele pomocí sociálních a webových sítí. Máme stálou základnu odběratelů se zájmem o neurovědu, vzdělávání a výchovu.

Máte-li zájem o některou z těchto možností k oslovení účastníků konference, kontaktujte prosím Lenku Lokvencovou (lenka.lokvencova@everesta.cz). Bližší informace můžete také nalézt zde.

Vystavovatelé na minulých konferencích:

Datum a místo konání další akce:

Neurověda ve vzdělávání

Kdy:  30. března 2023

Kde: Praha

O co jde: Celodenní konference rozdělená na přednáškovou a workshopovou část s tématy napříč vzdělávacím spektrem.

Více informací o samotné konferenci naleznete zde.